Вітаміни круглий рік

rectangle

Літо — це чудова пора року, протягом якого ми можемо смакувати різноманітні овочі та фрукти. Але не можливо забезпечити свій організм корисними вітамінами та мінерали на весь рік, тому влітку необхідно приділити трошки часу й заготувати корисні ягоди на зиму. Це не важка робота, але взимку ви зможете ласувати своїми власними вітамінами, які дуже необхідні нам в холодну пору року. Як забезпечити себе корисними вітамінами взимку? Все дуже просто! Необхідно заморозити потрібні вам ягоди. При правильному зберіганні, більшість ягід не втрачають своїх корисних властивостей. Тому рекомендуємо вам заморозити полуницю, суницю, малину, ожину, кизил, смородину та інші ягоди, які вам до смаку та насолоджуватися смачними десертами в холодні вечори.

Також з цих ягід можна приготовити безліч різних джемів, компотів, варення та лікерів. Найпростіший спосіб все ж таки заморозити цілі ягідки. Наприклад, полуницю потрібно перебрати, відірвати хвостики, промити та підсушити. Можна протерти ягоди з цукром та розкласти в посуду (на 1 кг ягід необхідно 200 гр цукру). Таку процедуру можете проводити й з чорницею, смородиною і т д. Запасаючись на зиму вітамінними ягодами, не забудьте про малину. Вона містить безліч мінералів та вітамінів, а особливо саліцилову кислоту, завдяки якій, саме малина є найкращим жаропонижаючим засобом.

Отже, пам'ятайте, найкраще зберігають свій корисний склад при заморожуванні такі ягоди, як малина й ожина, лохина та журавлина, смородина (чорного, білого та червоного кольорів). Заморозити на зиму різноманітні ягоди можливо й у вигляді свіжого ягідного соку, можна просто переробити з них сік й помістити його в невеликі пластикові ємності. Коли такий сік ви розморозите, тоді зможете переконатися на власному досвіді, що такий сік значно корисніший того, що ви можете купити в магазині. Плоди полуниці та суниці, можна заморожувати й без цукру, проте після розморожування, ці ягоди мають низькі смакові якості й чудово підходять для варіння компоту. Для цього найкраще ці ягоди заморожувати одразу ж з цукром: можете цілими, можете трохи розтерти, тоді до соку додайте цукру й отримаєте смачнючий солодкий сироп. Отже, заморожені плоди полуниць або суниць, після їх розморожування, стають надзвичайно смачним десертом для всієї сім'ї.