Троянди. Посадка та догляд

rectangle

Вирішили купити саджанці троянд, але не знаєте як обрати якісний посадковий матеріал і як за ними правильно доглядати? Не хвилюйтесь ми Вам в цьому допоможемо.

Завжди звертайте увагу на вік саджанця, який хочете придбати, та на кореневу систему. Не купуйте саджанці з відкритим чи пошкодженим корінням адже це може вплинути на майбутні кущі. Отже, найкраще для посадки підійдуть молоді, дворічні саджанці з закритою кореневою системою. Ми гарантуємо якість наших саджанців, адже вирощуємо їх у власному розпліднику.

Перед посадкою саджанців троянд обов’язково завчасно підготуйте посадкові ями, приблизно за два тижні до посадки. Яму копають розміром 50*50 см. Безпосередньо перед посадкою на дно ями поміщають невелику кількість суміші перегною з землею. Після посадки саджанець добре поливають водою і замульчовують ґрунт навколо.

У догляді за кущами троянд не потрібно докладати багато зусиль. Потрібно лише регулярно вносити мінеральні та органічні добрива, рясно поливати кущі та не забувати про обрізку.