Правильна посадка та догляд за кущами чорної смородини

rectangle

Посадка кущів смородини починається з вибору місця для посадки та добре підібраного посадкового матеріалу. Пропоную Вам зайти в каталог товарів у нас на сайті і обрати для себе найкращий посадковий матеріал. Ми гарантуємо якість наших саджанців адже вирощуємо їх у власних розплідниках.

Отже, після вибору посадкового матеріалу приступаємо безпосередньо до посадки. Посадкову яму не потрібно копати дуже глибоко. На дно ями обов’язково викладають шар перегною чи компосту. Важливим є розміщення саджанця в ямі. Поміщаємо саджанець під кутом 45° і добре розправляємо коріння. Коренева шийка має знаходитись над рівнем землі. Після посадки молодий кущ рясно поливають.

Смородина добре переносить обрізку. Першу обрізку проводять одразу після посадки, це стимулює ріст нових пагонів. На наступний рік починають проводити санітарну обрізку, видаливши сухі і пошкоджені пагони.

Кущі чорної смородини дуже добре реагують на внесення органічних добрив. Особливо їх добре вносити навесні, після весняної обрізки пагонів.