Неперевершена Магнолія

rectangle

Магнолія — це деревце або досить високий кущ, неперевершеної краси, який не залишить байдужим жодної людини. Найкрасивіша магнолія, звичайно ж весною, під час цвітіння. ЇЇ суцвіття мають казково-фантастичний вигляд та прикрасять будь-який сад, парк чи прибудинкову територію. Зараз, коли селекція впевнено крокує вперед, ви можете придбати та посадити у своєму саду цю красу, яка чудово буде рости у будь-якому куточку України.

Магнолія може сягати у висоту 1,5-5 м, її крона має коричневе або сіреньке забарвлення, гладенька. Цвісти починає деревце навесні або на початку літа, все залежить від виду рослини. Листочки красиві, великі, смарагдового кольору. Квіти досить великі, діаметром до 35 см, а їх колір — різний, це вже залежить від сорту магнолії, яку ви оберете для свого саду. Кожна квіточка складається з 8-12 тендітних, видовжених пелюсток.

Посадка і догляд

Магнолія світлолюбива рослина, тому виберіть на своїй ділянці добре освітлене та захищене від протягів місце. Ґрунт має бути не надто вологий, найкраще підійде слабокислий. Висаджувати магнолію можна як весною (квітень), так й восени, в другій половині жовтня. Яма має бути у два рази більша за коріння рослини. На дні ями слід зробити хороший дренаж (15-20см), потім засипте дренаж шаром піску (15см) й тоді ґрунт. Після посадки обов'язково рясно полийте рослину. Тоді пристовбурову частину присипте шаром торфу й замульчуйте корою хвойних дерев.

Обрізка магнолій

Магнолія не потребує формуючої обрізки, оскільки, вона сама прекрасно формує крону. Їй можна проводити тільки санітарну обрізку. Пам'ятайте! Що таку обрізку проводять тільки після того, як рослина відцвіте. Найкраще це зробити восени, тому що магнолія має вкрай інтенсивний сокорух. Обрізати можна підмерзлі за зиму пагони, сухі та ті, які загущують крону деревця.

Підготовка до зими

Магнолії відносяться до морозостійких рослин, вони витримують до -30°С. Але молоді саджанці все ж таки рекомендують прикривати. Щоб стовбур магнолії не підмерз, його обмотують агроволокном в декілька шарів, а після перших заморозків слід замульчувати товстим шаром пристовбурову частину.

Найкращі сорти магнолії

Biogardis на весняний сезон 2019 р надає Вам можливість придбати та посадити на своїй ділянці сорти магнолії, які чудово приживаються, ростуть та квітнуть на території нашої країни.

Магнолія Сюзанна — американський гібридний сорт, час цвітіння квітень-травень, морозостійкість -29 °С.

Магнолія Суланжа — гібридний сорт, висотою 2-3 м, час цвітіння квітень-травень, морозостійкість -27°С.

Магнолія Стеллата Росі — гібридний сорт, заввишки 2-3 м, час цвітіння квітень-травень, морозостійкість -27°С.

Магнолія Стеллата Роял Стар — квітучий кущ, заввишки 1,5-2 м, час цвітіння квітень-травень, морозостійкість -25°С.