Колоновидна яблуня – краса вашого саду!

rectangle

Колоновидні яблуні відрізняються від плодових незвичайною та дуже красивою кроною. Плоди та листочки таких дерев ростуть вздовж всього стовбура та мають високу врожайність. Це невелика рослина з дуже компактною кроною, за якою зручно доглядати та збирати врожай. Догляд за такими яблунями примітивний й зводиться до правильної обрізки гілок, поливу, розпушування ґрунту та захисту від шкідників. Висаджують ці деревця за схемою — 90х90 см, розмір посадкової ями має відповідати розміру коріння. Після того, як ви посадили це деревце, обов'язково дуже рясно полийте саджанець водою та не забудьте прив'язати основний стовбур до опори.

Правильна обрізка – запорука рясного урожаю

Найвідповідальнішим у догляді за колоновидними яблунями є обрізка. При формуванні крони основну увагу звертають на сухі та старі гілки. Всі бічні гілочки яблуні потрібно обрізати весною, з першого року посадки, на дві бруньки. Зробити це потрібно ранньою весною, до початку сокоруху.

Переваги обрізки:

  • формування красивої крони;
  • омолодження гілок яблуні;
  • плоди отримуватимуть більше сонячного проміння.

Отже, не забудьте, що чим більше ви будете обрізати колоновидні яблуні, тим краще вони будуть рости та плодоносити.

Підготовка до зими

На зиму потрібно підготувати яблуні, захистити їх від морозу та гризунів. Для укриття можете використати солому, саме укриття має бути сухим та безпечним, щоб ні один гризун не міг потрапити до стовбура вашого деревця. Отже, ви самі переконалися, що колоновидні яблуньки не потребують особливого догляду, за те порадують вас чудовим врожаєм. Тому поспішіть обрати для свого саду це прекрасне деревце!

Найкращі сорти яблунь

Наш інтернет-магазин пропонує Вам найкращі сорти колоновидних яблунь, які добре приживаються, ростуть та плодоносять на території усієї України.

Болеро – морозостійкий, високоврожайний та швидкоплідний сорт, яблука масою 250 г, соковиті.

Джин – морозостійкий і високоврожайний сорт, яблука масою 200 г, з кисло-солодким смаком, м’якоть соковита.

Валюта – морозостійкий, зимовий сорт яблук, плоди вагою 250 г, десертний смак, соковиті.

Ідеал – морозостійкий, осінньо-зимовий сорт, яблука вагою 250 г, солодкі, соковиті.

Медок – морозостійкий, осінній сорт, яблука вагою 250 г, з медовим смаком, соковиті.