Цікаві способи посадки полуниці

rectangle

Полуниця — це найпопулярніша ягода серед дітей та дорослих. Вона володіє надзвичайним смаком та ароматом, солодка та соковита. Цінується ця ягода не тільки за чудовий смак, а й за кількість корисних вітамінів та мінеральних речовин. Але найсмачніша та найкорисніша полуниця — це полуниця, яку Ви виростили самі. Тому пропонуємо Вам цікаві способи посадки цих саджанців:

№1. Вертикальна посадка: має багато переваг, одна з яких - посадити саджанці полуниці Ви зможете у п'ять разів більше на одному квадратному метрі.

№2. Гніздова посадка: потрібно один саджанець полуниці посадити у центрі вашої грядки, а дальше по колу розмістити шість саджанців. На одній ділянці Ви можете розміщати багато таких гнізд.

№3. Дворядкова посадка: відносять до найбільш оптимальних способів. Відстань між саджанцями має бути 15-20 см, а між рядками — 30 см.

№4. Килимова посадка: відносять до найпростішого способу. Цей метод чудово підійде для тих, хто рідко буває на дачі. Такий спосіб посадки добре зберігає вологу і дає чудовий врожай.

№5. Посадка у мішок: для цієї нестандартної посадки Вам буде потрібен мішок з ґрунтом, перед посадкою саджанці полуниці обов'язково замочіть у воді на одну годину, потім зробіть невеликі отвори в мішку та спокійно висаджуйте саджанці.

№6. Однорядкова посадка: один з найпростіших способів, висаджуєте саджанці полуниці в один рядок. Відстань між саджанцями має бути 15 см.